Dekoracja łazienki

Czy wystrój każdej łazienki musi wyglądać tak samo? Czy w każdej muszą się pojawiać nieśmiertelne płytki? A może znacznie lepiej byłoby zdecydować się na rozwiązania równie trwałe, za to znacznie bardziej estetyczne? Rozwiązania, które można swobodnie zmieniać i to tyle razy ile się chce? Przy płytkach nie byłoby to możliwe…

W ostatnim czasie coraz częściej tapety i fototapety zmywalne trafiają do łazienek. Są świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy lubią zmiany i którzy mają dość tradycyjnego wzornictwa. Przykładowo tapety do łazienki oferują istne bogactwo wzorów.
Tapeta1584-10
Można się zdecydować na delikatne wzory kwiatowe lub też bluszcz pnący się po murze.
Tapeta1584-10
Dzięki temu osoby korzystające z łazienki poczują się jak w rajskim ogrodzie. Cisza, spokój, zieleń… Wszystko to sprawia, że w łazience można się odprężyć i zrelaksować. Szczególnie, gdy nad wanną zawiśnie fototapeta z przepięknie zagospodarowaną oranżerią. Równą błogością napełnia widok storczyków na mokrych kamieniach.
Fototapeta FT0162 Oranżeria
Fototapeta FT0185 Kwiaty i kamienie spa
W tym przypadku kwiaty będące jedynym elementem kolorystycznym polecane są do wnętrz o surowym wystroju. Umieszczenie tej fototapety w centralnym punkcie łazienki z całą pewnością poprawi wizualny wygląd łazienki.

Bardzo interesującym i co ważniejsze – coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem jest wieszanie obrazów w łazience. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie właściciele mieszkania cenią estetykę, elegancję i niebanalne wzornictwo. Co można spotkać na obrazach – zdjęciach naciągniętych na sosnowych ramach? Jako pierwsze przychodzą na myśl ryby oraz bogaty w faunę i florę świat mórz i oceanów.
Obraz Ryby
Morska kolorystyka pasuje zarówno do surowych wnętrz, jak i tam, gdzie można odnaleźć wodne elementy dekoracyjne. Z kolei wszyscy ci, którzy wolą nieco łagodniejsze barwy, mogą nabyć krajobrazy związane z wodą. Bardzo ładnie prezentują się konie u wodopoju na tle wschodzącego słońca.
Obraz konie
Niesamowicie prezentują się również zwierzęta sawanny nad wodą. Uroku temu obrazowi dodaje zachodzące słońce, które jeszcze bardziej uwydatnia spacerujące nad jeziorem żyrafy i antylopy.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!