Konie na ścianach

Wśród nas żyje wielu miłośników koni. Zresztą któż nie kocha miękkiej grzywy, lśniącej sierści i mocnych, acz zgrabnych końskich nóg? Kto z nas nie marzył by choć raz przejechać się konno? Poczuć wiatr we włosach? Jeśli więc należysz do wielbicieli koni, to zdecyduj się na ich stałą obecność w twoim życiu. Wystarczy, że ozdobisz ściany ich obrazami lub fototapetą.

Trzeba przyznać, że konie bardzo ładnie prezentują się na ścianach. W dodatku producenci oferują wiele ujęć tych wspaniałych zwierząt, w związku z czym każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Lubisz konie w galopie? Nic prostszego! Zdecyduj się na obraz pędzącymi po trawie rumakami. Soczysta zieleń trawy została przełamana bielą chmur i błękitem nieba. Taki widok z całą pewnością świetnie się sprawdzi w sypialni lub w salonie. Można go również powiesić w dobrze oświetlonym korytarzu, gdzie będzie przyciągał wzrok każdego przechodnia.
Obraz Konie

Jeśli zaś jesteś zwolennikiem minimalizmu, to powieś obraz białego konia w biegu na jasnym tle.
Obraz Biały koń
Na tym obrazie dominuje biel i szarość, co sprawia, że obraz przejmuje swoim pięknem i głębią wyrazu. Jednocześnie świetnie się prezentuje w minimalistycznych, funkcjonalnie urządzonych wnętrzach.

Znacznie bardziej rzucające się w oczy są fototapety z końmi. Przykładowo fototapeta z galopującymi rumakami będzie pasować zarówno do białych ścian, jak i pomalowanych na delikatny beż, żółć lub ciepły brąz.
Fototapeta FS0097 Bieg Koni (Ronny Nöller)
Z cała pewnością przykuje ona uwagę każdego kto akurat znajdzie się w danym pomieszczeniu. Podobnie oddziałuje fototapeta z końmi na tle zachodzącego słońca. Wydaje się jednak, że będzie się ona najlepiej sprawdzać w sypialni, w której stworzy miłą i ciepłą atmosferę.
Fototapeta FS0052 Konie (Anita Zander)

Widać zatem, że zarówno miłośnicy koni, jak i zwolennicy wszelkiego rodzaju zwierząt znajdą produkty ozdobne do swojego mieszkania. Wybór jest naprawdę ogromny. W dodatku nie ma znaczenia czy poszukuje się tapet, fototapet czy obrazów z końmi. Nie ma też znaczenia pomieszczenie, w którym te ozdoby będą wisiały – wszędzie będą się prezentować znakomicie.

3 komentarze do "Konie na ścianach"

  1. Julia pisze:

    Świetne, dzięki… :)

  2. Julia. a nazwisko? nie podam pisze:

    Genialne, kupię se to! :o

  3. tyska pisze:

    piekne pokazałam mojej siostrze omal nie zemdlała

A Ty co o tym myślisz? Napisz!